Specjalizujemy się w produkcji lekkich stojaków reklamowych wykonanych z tektury plaster miodu. Jest to produkt do samodzielnego złożenia.

Tektura Plaster Miodu można także zastosować jako:

  • wypełnienie: drzwi, kartonów itp.
  • podstawy, obwoluty palet

Co to jest Tektura Plaster Miodu?

Jest to materiał stworzony na podstawie papieru kraft (czyli papieru siarczanowego, wykonanego z tzw. pierwotnych włókien lub makulatury), który został ukształtowany jako ciągła struktura sześciokątnych otworów – przypomina to strukturę prawdziwego plastra miodu, stąd nazwa.

Ilość możliwych metod wykorzystania sprawia, że tektura plaster miodu jest wykorzystywana zarówno jako opakowania wewnętrzne jak i zewnętrzne.

Tektura Plaster Miodu może również zostać dostosowana przez nas do potrzeb klienta. Ich zastosowanie jest niemal nieograniczone i zależy od wyobraźni i zapotrzebowania.

Tektura plaster miodu nadaje się nie tylko do użycia w wielu dziedzinach, ale też do ponownego wykorzystania.

Powyższe cechy tektury plaster miodu sprawiają, że może być ona wykorzystywana do ochrony zarówno małych i lekkich produktów, jak i kilkutonowych elementów konstrukcyjnych.

Właściwości

Właściwości tektury plaster miodu:
użycie folii PE chroni przed korozją
wysoka wytrzymałość
odporność na pionowy ścisk
tania w transporcie
lekka
możliwość wykorzystania w wielu artykułach
nadająca się do ponownego użycia

Nasze możliwości to także wachlarz usług związanych
z obróbką tektury plaster miodu:

  • cięcie
  • klejenie
  • konfekcja stojaków
  • druk UV

Zapytaj o produkt

    *Pola wymagane

    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „ACRYLEX” SPÓŁKA JAWNA (z siedzibą w Goręczyno) moich danych osobowych przekazanych za pośrednictwem niniejszego formularza lub w innych przekazanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia działalności marketingowej, przesyłania informacji handlowych oraz dla celów marketingu bezpośredniego. Administratorem danych jest „ACRYLEX” SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Goręczynie, ul. Kasztelańska 31, 83-311 Goręczyno. Zdaję sobie sprawę, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wszelkie informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz o przysługujących prawach i obowiązkach znajdują się w Polityce prywatności i cookies.